Osoby do kontaktu oraz godziny otwarcia

Obsługa Klienta Sprawy techniczne

Poniedziałek - Czwartek 7:00 - 17:30, Piątek 7:00 - 16:00

Poza godzinami otwarcia : bezpłatny telefon alarmowy 24/7 w przypadku awarii w całej Europie

Ferdinand Hamedinger

Kierownik Obsługi Klienta

+43 7713 800-381

ferdinand.hamedinger@schwarzmueller.com

Stefan Halasz

Zastępca Kierwonika Obsługi Klienta

+43 7713 800-421

stefan.halasz@schwarzmueller.com

Simon Bachmaier

Obsługa klienta sprawy techniczne

+43 7713 800-364

simon.bachmaier@schwarzmueller.com

Melanie Uttenthaler

Zarządzanie częściami zamiennymi i rozliczeniami

+43 7713 800-629

melanie.uttenthaler@schwarzmueller.com

Kornelia Altweger

Asystent szefa obsługi klienta

+43 7713 800-616

kornelia.altweger@schwarzmueller.com

Christian Kuchler

Obsługa klienta sprawy techniczne

+43 7713 800-434

christian.kuchler@schwarzmueller.com

Josef Litzlbauer

Obsługa klienta sprawy techniczne

+43 7713 800-210

josef.litzlbauer@schwarzmueller.com

Maria Huber

Zarządzanie Rozliczeniami

+43 7713 800-742

maria.huber@schwarzmueller.com

Wsparcie partnera serwisowego

Dietmar Steck

Service Account Manager Niemcy

+49 151 14269668

dietmar.steck@schwarzmueller.com

Telematyka / Umowy serwisowe

Portal partnerów serwisowcyh
Schwarzmüller