Kapcsolat és nyitvatartási idők:

Műszaki ügyfélszolgálat

Hétfő - Csütörtök 7:00 - 17:30 óra, Péntek 7:00 - 16:00 óra

Nyitvatartási időn kívül: Európára kiterjedő, éjjel-nappal hívható segélyhívó szám (díjmentes hívás)

Ferdinand Hamedinger

ügyfélszolgálati vezető

+43 7713 800-381

ferdinand.hamedinger@schwarzmueller.com

Stefan Halasz

ügyfélszolgálati vezető helyettes

+43 7713 800-421

stefan.halasz@schwarzmueller.com

Simon Bachmaier

műszaki ügyfélszolgálati munkatárs

+43 7713 800-364

simon.bachmaier@schwarzmueller.com

Melanie Uttenthaler

alkatrész- és számlázásmenedzsment

+43 7713 800-629

melanie.uttenthaler@schwarzmueller.com

Kornelia Altweger

ügyfélszolgálati vezető asszisztens

+43 7713 800-616

kornelia.altweger@schwarzmueller.com

Christian Kuchler

műszaki ügyfélszolgálati munkatárs

+43 7713 800-434

christian.kuchler@schwarzmueller.com

Josef Litzlbauer

műszaki ügyfélszolgálati munkatárs

+43 7713 800-210

josef.litzlbauer@schwarzmueller.com

Szakmai támogatás szervizpartnerek részére

Dietmar Steck

szerviz ügyfélkapcsolati vezető Németország

+49 151 14269668

dietmar.steck@schwarzmueller.com

Telematika / Karbantartási szerződések

Martin Kiesler

telematika / karbantartási szerződések

+43 7713 800-685

martin.kiesler@schwarzmueller.com

Teljes körű szervizszolgáltatás

+43 7713 800-600

kundendienst@schwarzmueller.com

Schwarzmüller
szervizpartner portál